Flash Feed Scroll Reader

Clasificat | Economic - Financiar

CALENDARUL TÂRGURILOR ȘI EXPOZIȚIILOR ORGANIZATE DE S.C. EXPO TRANSILVANIA S.A. ÎN ANUL 2017

A- A A+

CALENDARUL TÂRGURILOR ȘI EXPOZIȚIILOR ORGANIZATE DE S.C. EXPO TRANSILVANIA  S.A.

ÎN ANUL 2017

CALENDARUL TÂRGURILOR ŞI EXPOZIŢIILOR DIN ACEST AN DE LA EXPO TRANSILVANIA

În anul 2017,  centrul Expo Transilvania pregăteşte o sumedenie de târguri şi saloane, destinate atât antreprenoriatului, cât şi publicului larg.

 

PROGAM  EXPOZITIONAL 2017

  

Nr.

Crt.

Denumire Perioada
1 NAPOCA DOGS 10-12.01.2017
2 EXPOZITIA INTERNATIONALA DE PORUMBEI, PASARI SI ANIMALE DE COMPANIE, PESTI EXOTICI SI IEPURI 13-15.02.2017
3 SALONUL MIRESELOR 26-29.01.2017

 

4 AMBIENT CONSTRUCT SI AMBIENT INSTAL 23-26.02.2017

 

5 DECOMOB 23-26.02.2017
6 EXPO APIS  TRANSILVANIA 03-05.03.2017

 

7 TARGUL INTERNATIONAL TEHNIC 21-24.03.2017

 

8 REVAND MARKET 31.03-02.04.2017
9 AGRA EXPO TRANSILVANIA 06-09.04.2017

 

10 TRANSILVANIA STONE EXPO 19-21.05.2017

 

11 EXPO TEXSTIL 25-28.05.2017
12 EXPO CASA 12-15.10.2017

 

13 SALONUL MIRESELOR TOAMNA 26-29.10.2017

 

14 TARGUL CADOURILOR SI SARBATORILOR DE IARNA 13-17.12.2017
 

 

Sursa :

S.C. EXPO TRANSILVANIA S.A. Cluj-Napoca

EXPO TRANSILVANIA

 

Related Posts with Thumbnails